منابع آزمون آیلتس

برای یادگیری مهارت‌های لازم آزمون آیلتس، کتاب های بسیار زیادی از انتشارات مختلف در دسترس هستند. در این مطلب بسیاری از منابع آیلتس با توجه به مهارت‌های ۴ گانه آزمون و گرامر و دانش واژگانی معرفی خواهند شد.

کتاب‌های چاپی که در حوزه مهارت‌های صحبت کردن و شنیدن (Speaking & Listening) معرفی می‌شوند. اغلب به همراه DVD فایل‌های صوتی و یا ارجاع به محتواهای آنلاین عرضه می‌شوند چرا که با مطالعه کتاب به تنهایی نمی‌توان این دو مهارت را آموخت یا تقویت کرد.

کتاب‌های Mindset For IELTS از انتشارات کمبریج

سری کتاب‌های Mindset از طراح آزمون آیلتس، انتشارات کمبریج از سطح ابتدائی آیلتس (Foundation) تا سطوح پیشرفته (Advanced) را تحت پوشش قرار می‌دهد. این سری کتاب یکی از منابع آزمون آیلتس آکادمیک است. درسهای موضوعی این کتاب ارزشمند، مهارت محور بوده و کار را برای شما آسان خواهد کرد. بخشی از محتوای این کتاب از جمله ماژول‌های مهارتی آیلتس را باید به صورت آنلاین استفاده کنید.

Mindset for ielts students book 1

کتاب The Official Cambridge Guide to IELTS

این کتاب مجموعه ای از آزمون های تمرینی رسمی برای آیلتس را شامل می شود. کتاب  The Official Cambridge Guide to IELTS شامل ۶ آزمون آکادمیک و ۲ آزمون جنرال است. به علاوه، این کتاب شامل فصل هایی برای معرفی نکات و استراتژی های تست زنی و تمرینات مخصوص هم هست.

the official cambridge guide to ielts

کتاب‌های آیلتس کمبریج

این سری منابع آزمون آیلتس فرصت مناسبی برای دانشجویان برای آشنایی با آزمون آیلتس و تمرین تکنیک‌های آزمون با استفاده از محتوای آزمون‌های معتبر تهیه شده توسط انتشارات کمبریج فراهم می‌کند. این مجموعه منابع آزمون آیلتس شامل چهار سری آزمون آیلتس کامل ارائه شده برای داوطلبین آزمون آیلتس آکادمیک به علاوه نمونه‌های Reading و Writing برای داوطلبین آزمون آیلتس جنرال می‌باشد. هر کتاب از این منابع آزمون آیلتس شامل تشریح سیستم نمره دهی مورد استفاده در آزمون آیلتس برای آشنایی بیشتر داوطلبان آزمون آیلتس می‌باشد. این کتاب‌ها و منابع با برخورداری از بخش جامع پاسخ سوالات و متن‌های بخش شنیداری یا listening آیلتس آزمون منبعی ایده‌آل برای داوطلبان آزمون آیلتس در سطوح آکادمیک و جنرال است که کم و بیش قصد مطالعه شخصی دارند.

cambridge ielts 1 self study

انتشارات پندارقلم ناشر برتر رمان های خارجی در ایران

×